Ако не постои утре

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Demain | Бр. на страни: 360 | Димензии: 20 cm | Корица: мека

Таа е неговото минато. Тој е нејзината иднина.
 
Ема живее во Њујорк. Со триесет и две години, се уште е во потрага по вистинскиот.
Метју живее во Бостон. Тој ја загуби својата сопруга во страшна несреќа, и сам се грижи за четиригодишната ќерка.
Судбоносна средба во виртуелниот свет ќе ги доведе до фактот да поверуваат дека дека конечно ја пронашле среќата. Нестрпливи да се запознат, ќе се договорат да вечераат во еден мал италијански ресторан во Менхетен.
На истиот ден во исто време, ги отвораат вратите на овој ресторан и се упатуваат на истата маса. Сепак, нивните патишта никогаш нема да се вкрстат.
Дали е тоа  игра на лаги? Производ на имагинацијата? Манипулација? Фатени во форма на реалност што не може да се сфати, Метју и Ема брзо  сфаќаат дека ова не е само една пропуштена можност ...
Рангирано 4.64 од 5 според 25 рејтинзите на корисниците
(25 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Ако не постои утре

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-394-0

25 оценки за Ако не постои утре

 1. Rated 5 out of 5

  Zazaliha Ivotesk (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Tanja Tasheva (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Феноменална книга

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Гијом Мисо повторно ме воодушеви.

 7. Rated 5 out of 5

  eva jordanova (верификуван корисник)

  go obozavam Miso,gi imam site negovi knigi,osven ovaa.moze predvremen podarok za rodenden?

 8. Rated 5 out of 5

  Sonja Krajceska (верификуван корисник)

  Интересна и се чита во еден здив, веќе ја имам.Може некоја друга.

 9. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Димитар Цветковски (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 13. Rated 2 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 14. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 15. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 16. Rated 5 out of 5

  Катерина Попова (верификуван корисник)

 17. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Mislam deka ova mu e najdobra kniga do sega!

 18. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 19. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 20. Rated 3 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 21. Rated 1 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 22. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 23. Rated 5 out of 5

  Katerina Stoimenova (верификуван корисник)

 24. Rated 5 out of 5

  Katerina Stoimenova (верификуван корисник)

  Го обожавам Гијом Мисо! Книгата е едноставно прекрасна!

 25. Rated 5 out of 5

  Nevenka Simovska (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in