Ако некогаш си ме сакал

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 122 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Новиот роман на Симона Винчи ги открива најчувствителните тајни на женската љубов, трепет, очекувања и разочарувања, но и сета неправда, која секојдневието и’ ја нанесува на љубовта помеѓу мажот и жената, е бесчувствително искушувачка и немилосрдно казнувачка. Да се согори со целосно предавање или да се направи пакт со животните стапици доживувајќи емоции, поигрувајќи се, чувајќи се себеси? „Го љубев човекот кој не постои. Некој друг кој сите ние долго го очекуваме, кој нема да дојде.“
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Ако некогаш си ме сакал

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-586-3

2 оценки за Ако некогаш си ме сакал

  1. Rated 5 out of 5

    v l (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    v l (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in