Ако заспијам, разбуди ме

Издавач: Култура | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Ако заспијам, разбуди ме | Бр. на страни: 111 | Димензии: 20 | Корица: тврда

Среќата, љубовта, болката, тагата се иницијатори за МАРИЈА КОЛЕВА НЕШИЌ пишувањето на оваа книга, која е лесночитлива и многу јасна приказна за животот што сите ние секојдневно го живееме. Кратки и малку подолги мотивациски раскази за тебе, за мене, за сите. Нема ликови и настани, има емоции и сеќавања, некои од нив се доживеани, а некои измислени. Некако длабоко во себе книгата е заслуга на мојата баба и на мојот дедо, врската што постоеше помеѓу нив во нашиот свет се вика љубов, тие како едно за мене претставуваат љубов, разбирање и спокојство. Книгата е за сите луѓе што ми помогнаа да го запознаам светот.

Цена: 200 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Ако заспијам, разбуди ме

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-32-956-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ако заспијам, разбуди ме”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in