Акција: комплет од 6 смарт боенки

Автор: /
Оригинален наслов: Акција: комплет од 6 смарт боенки | Бр. на страни: 99 | Димензии: 29х21 | Корица: /

Промотивно целиот комплет смарт боенки по намалена цена! Додадете го овој производ во кошничката за да ги порачате сите боенки наеднаш. Во пакетот се вклучени следниве боенки:

Секоја од нашите боенки може да се користи заедно со специјално дизајнирана апликација која е наменета за смартфони и таблети, преку која оживуваат ликовите од боенката. Апликацијата ја детектира страницата од боенката и ги вчитува ликовите кои можат да зборуваат, да танцуваат и да кажуваат многу поучни работи!
Рангирано 5.00 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците

Цена: 749 ден

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product Акција: комплет од 6 смарт боенки

Категории: ,
ИСБН: 0000ksb

Меѓународен центар за славјанска просвета

Questions and Answers

You are not logged in