Алма Малер

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 125 | Димензии: 21 cm | Корица: мека

„Треба да ти кажам нешто, Густав. Јас се вљубив во идејата да бидам Алма Малер. Потоа се вљубив во тебе...“

Цена: 350 ден

7 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Алма Малер

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-745-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Алма Малер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in