Analitički kontni plan : za preduzeća, zadruge, preduzetnike i druga pravna lica

Автор: Vera Bjelica
Издавач: Privredni savetnik | Јазик: Srpski | Година: 2010
Оригинален наслов: Analitički kontni plan : za preduzeća, zadruge, preduzetnike i druga pravna lica | Бр. на страни: 204 | Димензии: 21 cm | Корица: /

/

Цена: 2432 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Analitički kontni plan : za preduzeća, zadruge, preduzetnike i druga pravna lica

Категорија:
ИСБН: 978-86-7323-064-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Analitički kontni plan : za preduzeća, zadruge, preduzetnike i druga pravna lica”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in