Анатомија на скандалот

Автор: Сара Вон
Издавач: БАТА ПРЕСС | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Anatomy of a scandal. | Бр. на страни: 354 | Димензии: 21 | Корица: тврда

Софи Вајтхаус има прекрасен дом, две сјајни деца и привлечен, успешен маж. Со други зборови, има совршен живот.

Но, сѐ се менува една ноќ кога нејзиниот сопруг Џејмс доаѓа дома и ѝ признава дека ја изневерил. Одеднаш нејзиниот смирен, уреден свет, се превртува наопаку. Дали навистина го познава човекот за кој се омажи? Признанието на Џејмс е само врвот на ледената санта. Обвинет е за ужасен злочин. Но вистината е уште пострашна отколку што некој би можел да замисли. Дали Џејмс е виновен или е само невина жртва на злобен план?

Во оваа напната и возбудлива сторија за љубовта, одмаздата и лагата никој нема чисти мотиви, ама тајните на некои луѓе се многу помрачни и поопасни.

Цена: 500 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач БАТА ПРЕСС

Report an abuse for product Анатомија на скандалот

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-253-187-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Анатомија на скандалот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in