Анатомски атлас

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Анатомски атлас | Бр. на страни: 157 | Димензии: 28 | Корица: тврда

Запознајте го човечкото тело со анатомскиот атлас. Анатомскиот атлас е во координација со учебникот Анатомија и физиологија за медицинско училиште. Но, секако може да го користат сите што сакаат да ги прошируваат своите знаења од областа на медицината.

Цена: 600 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Анатомски атлас

Категорија:
ИСБН: 513885172

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Анатомски атлас”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in