Пакет: Ангел со скршени крилја + ружа

Издавач: Александар Алексов | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Ангел со скршени крилја | Бр. на страни: 218 | Димензии: / | Корица: мека

*Понудата важи само за регионот на град Скопје.
Роман напишан по вистинска настан во кој се што е напишано е животна вистина за една голема Мајка за еден ангел заталкан во мисија на земјата на безусловна љубов да не научи. Топла, таговна приказна полна со најразлични емоции која ќе ве раснежни и ќе ве остави без зборови. Ќе Ви ја стопли душаата агелскиот глас кој што шепоти низ странициве низ книгата, а ќе ве воодушеви силата, слогата и љубовта кои ја поседуваат оваа фамилија. Зборовите се премали да се опише оваа книга, едноставно мора да се прочита.

Цена: 361 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Пакет: Ангел со скршени крилја + ружа

Категорија:
ИСБН: 3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет: Ангел со скршени крилја + ружа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in