Ангел со скршени крилја

Издавач: Александар Алексов | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 218 | Димензии: 21 cm | Корица: мека

Роман напишан по вистинска настан во кој се што е напишано е животна вистина за една голема Мајка за еден ангел заталкан во мисија на земјата на безусловна љубов да не научи. Топла, таговна приказна полна со најразлични емоции која ќе ве раснежни и ќе ве остави без зборови. Ќе Ви ја стопли душаата агелскиот глас кој што шепоти низ странициве низ книгата, а ќе ве воодушеви силата, слогата и љубовта кои ја поседуваат оваа фамилија. Зборовите се премали да се опише оваа книга, едноставно мора да се прочита.
Рангирано 4.94 од 5 според 108 рејтинзите на корисниците
(108 оценки на корисници)

Цена: 320 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Ангел со скршени крилја

Категорија:
ИСБН: 978-608-65567-0-9

108 оценки за Ангел со скршени крилја

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Романот ангел со скршени крилја на младиот и талентиран автор а од скоро и писател Г-ин М-р Александар Алексов е роман кој никој нема да остави рамнодушен дури и оние со скаменето срце. Јас како негов менаџер искрено и од се срце ви го препорачувам.

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  преубав роман

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 13. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 14. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 15. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 16. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 17. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 18. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Преубав роман напишан според вистинска приказна за патешествието на една многу храбра жена-мајка за која не постои ниедна пречка во животот за нејзините страдања за нејзината борбеност за нејзината љубов и посветеност, роман со кој се допира до најдлабокото во нашата душа и доловувањето на животот на едно храбро и истрајно семејство кое имало член кој бил ангел пратен од небото.

 19. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 20. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 21. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 22. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 23. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 24. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 25. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 26. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 27. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 28. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 29. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 30. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 31. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  najemocionalniot roman koj go imam procitano, no preubav roman

 32. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 33. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 34. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 35. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 36. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 37. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 38. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 39. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 40. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  the best

 41. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 42. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 43. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 44. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 45. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 46. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 47. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 48. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 49. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 50. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 51. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 52. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 53. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 54. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 55. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 56. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 57. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 58. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 59. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 60. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 61. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 62. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 63. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 64. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 65. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 66. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 67. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 68. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 69. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 70. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 71. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 72. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 73. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 74. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 75. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 76. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 77. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 78. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 79. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 80. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 81. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 82. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 83. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 84. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 85. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 86. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 87. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 88. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 89. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 90. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 91. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 92. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 93. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 94. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 95. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 96. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 97. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 98. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 99. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 100. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 101. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 102. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 103. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 104. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 105. Rated 5 out of 5

  Aleksandra Ristova (верификуван корисник)

  Прекрасен роман кој длабоко ме трогна

 106. Rated 3 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 107. Rated 5 out of 5

  dusko trifunovski (верификуван корисник)

  Единствениот роман е овој на кој се имам изнаплакано,а ретко се случува маж да плаче. Хаха, како и да е,Алњксов е еден од најдобрите создаваче на македонска приказна.

 108. Rated 1 out of 5

  Марко

  Безусловно жална, но толку банална и предвидлива приказна. Катастрофа! Оценка: 1 и пол.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in