Apriorne metode klasifikacije opština u Srbiji

Автор: Radojka Maletić
Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2000
Оригинален наслов: Apriorne metode klasifikacije opština u Srbiji | Бр. на страни: 1000 | Димензии: 21 cm | Корица: /

/

Цена: 595 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Apriorne metode klasifikacije opština u Srbiji

Категорија:
ИСБН: 16947Knjizara

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Apriorne metode klasifikacije opština u Srbiji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in