Апсурдистан

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Апсурдистан | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Кембел е новинар и телевизиски репортер што известувал од Авганистан за две војни, но и од други кризни подрачја во светот. "Апсурдистан" ги донесува искуствата на Кембел од центарот на случувањата, зачинети со личните видувања и преживеалици, како и со делови во кои репортерот за влакно ја избегнал смртта.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Апсурдистан

Категорија:
ИСБН: 989PD3949100259

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Апсурдистан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in