Преглед на кошничка “ТОМИСЛАВ ЗОГРАФСКИ – живот и дело” e додадена во Вашата кошничката

арх. Трајко Димитров

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 204 | Димензии: 220mm x 220mm | Корица: /

Ова е прва монографија за еден познат архитект во Македонија.

Цена: 2000 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product арх. Трајко Димитров

Категорија:
ИСБН: 9989-937-76-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “арх. Трајко Димитров”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in