Архитектонски кнструкции: материјали, процеси, структури

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Construction architecture : materials, processes, structures | Бр. на страни: 556 | Димензии: 240х297 | Корица: /

/

Цена: 2250 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Архитектонски кнструкции: материјали, процеси, структури

Категорија:
ИСБН: 978-608-229-260-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Архитектонски кнструкции: материјали, процеси, структури”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in