Асфалтни змејови / דרקוני האספלט / Asphalt Dragons

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Асфалтни змејови / דרקוני האספלט / Asphalt Dragons | Бр. на страни: 176 | Димензии: 130x200 | Корица: /

Избрана поезија од Рони Сомек, на македонски, хебрејски и англиски.

Цена: 240 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Асфалтни змејови / דרקוני האספלט / Asphalt Dragons

Категорија:
ИСБН: 978-9989-59-346-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Асфалтни змејови / דרקוני האספלט / Asphalt Dragons”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in