Атена со пенис

Издавач: ИЛИ-ИЛИ | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Атена со пенис | Бр. на страни: 229 | Димензии: 20x13 cm | Корица: /

Како ли изгледа чувството кога ќе ја запознаеш жената на својот живот после низа ретардирани настани кои ти го искомплицирале животот до границите на хаосот, за судбината потоа да те земе од таа жена и да те упати во затвор за несторен престап, ама пред да те понесе кон темницата на твојата иднина ставајќи ти лисици на раце да ти каже цинично дека онаа што ја сретна, всушност е лезбејка, а лезбејките по некоја чудна логика се жени кои сакаат жени, како ли навистина излгледа тоа проклето чувство? Тоа чувство изгледаше исто како Виктор. Виктор не беше пријатна глетка за гледање.
Рангирано 1 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 250 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Или-Или

Report an abuse for product Атена со пенис

Категорија:
ИСБН: 978-608-4525-94-3

1 оценка за Атена со пенис

  1. Rated 1 out of 5

    ljupco mihajloski (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in