Атентат … Ден потоа

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 467 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Во книгата "Атентат, ден потоа" се содржани сите реакции на домашната и на светската јавност (телеграми, писма на поддршка) по атентатот што беше извршен врз мене на 3 октомври 1995 година -

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Атентат … Ден потоа

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-285-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Атентат … Ден потоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in