Азбука боенка (Стела и Сани)

Автор: //
Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Азбука боенка (Стела и Сани) | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: мека

А како авион, или Б како бубамара, сите букви во боенкава прават шара. Обојте ги буквите и научете нов збор! Стела и Сани помогнаа да се одберат зборовите, а вие забавувајте се со нивно боење!

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Азбука боенка (Стела и Сани)

Категории: ,
ИСБН: 9786084892427

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Азбука боенка (Стела и Сани)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in