Азбукварка боенка

Издавач: Чудна шума | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Азбукварка боенка | Бр. на страни: 32 | Димензии: 230 x 280 мм | Корица: мека

Весела боенка за боење на буквите од азбуката и нивно учење придружувано со графомоторички вежби. Одличен комплет со ХИТ книгата „Азбукварка“!

Цена: 180 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Report an abuse for product Азбукварка боенка

Категорија:
ИСБН: 978-608-4938-33-0

Чудна шума ИД-Концепт консалтинг и дизајн

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Азбукварка боенка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in