Бабунко

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: Бабунко | Бр. на страни: 74 | Димензии: 220х280 | Корица: /

Нешто ново за најмладите уметници! Три прекрасни книги со по над седумдесет цртежи каде што дечињата се запознаваат и дружат со Бабунко, Бруно и Пиперко преку доцртување, боење и лепење лепенки.

Цена: 199 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Бабунко

Категорија:
ИСБН: 0000000B03

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Бабунко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in