Балканот: луѓе, војни и мир

Автор: /
Оригинален наслов: Балканот: луѓе, војни и мир : Материјали од меѓународната научна конференција по повод 65 години од основањето на Институтот за национална историја | Бр. на страни: 638 | Димензии: 21 | Корица: /

/

Цена: 4049 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Балканот: луѓе, војни и мир

Категорија:
ИСБН: 978-9989-159-68-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Балканот: луѓе, војни и мир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in