Balkanski duhovi : putovanje kroz istoriju

Автор: Robert Kaplan
Издавач: Dan Graf | Јазик: Srpski | Година: 2004
Оригинален наслов: Balkanski duhovi : putovanje kroz istoriju | Бр. на страни: 232 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 587 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Balkanski duhovi : putovanje kroz istoriju

Категорија:
ИСБН: 86-83517-11-X

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Balkanski duhovi : putovanje kroz istoriju”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in