Балзак и малата кинеска шивачка

Автор: Даи Сижи
Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2006
Оригинален наслов: Balzac et la petite tailleuse chinoise | Бр. на страни: 188 | Димензии: 120х170 | Корица: /

Роман од Даи Сижи

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Балзак и малата кинеска шивачка

Категорија:
ИСБН: 9989-928-57-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Балзак и малата кинеска шивачка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in