Преглед на кошничка “Калуѓерот што го продаде своето ферари” e додадена во Вашата кошничката

Барање на Бога

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Барање на Бога | Бр. на страни: 116 | Димензии: 20 см | Корица: /

7„…Вера Стојчевска Антиќ животот го разбира како потрага по Бога, како постојан повик за натпревар во добрината и доблеста, каде зборот ликува, а мислата продира, каде почитта трогнува, а верноста тихува, каде снажноста поучува, а милоста победува. Преку прелистувањето на овој автобиографски запис, секој читател е топло повикан да се придружи на повикот кон заедничка потрага за Бога, та таму, во барањето на Бога, да се пронајде и себеси…Ѓоко Ѓорѓевски

Цена: 300 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Барање на Бога

Категории: ,
ИСБН: 978-608-262-094-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Барање на Бога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in