Беџ: Суштествува ли македонската архитектура

Автор: Private Print
Издавач: Приватен принт | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 1 | Димензии: 55 cm | Корица: /

Беџ со дијаметар од 55 см со цитати од текстовите на Живко Поповски од книгата: „На Скопје, со љубов! - Архитектонската мисла на Живко Поповски“, приредена од Анета Христова-Поповска и Мери Батакоја и објавена од Private Print, Скопје, 2017 \ A badge with a diameter of 55 cm, with quotations from the writings of Zivko Popovski from the book: "To Skopje, with love! - The Architectural Thought of Zivko Popovski", edited by Aneta Hristova-Popovska and Meri Batakoja, and published by Private Print, Skopje, 2017.

Цена: 150 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Приватен принт

Report an abuse for product Беџ: Суштествува ли македонската архитектура

Категорија:
ИСБН: 999559

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Беџ: Суштествува ли македонската архитектура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in