Без изговори

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Без изговори | Бр. на страни: 118 | Димензии: 21 | Корица: /

Избор поезија од Зоран Јакимоски

Цена: 290 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Без изговори

Категорија:
ИСБН: 978-608-265-037-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Без изговори”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in