Без излез

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: No exit | Бр. на страни: 295 | Димензии: 21 | Корица: мека

Четворица непознати. Снежна бура. Киднапирање. Одеднаш свесна дека е во голема опасност, Дарби се прашува: Кое е девојчето? Како да и помогне кога нема сигнал на мобилниот телефон и не може да го продолжи патот поради снегот? Кој од останатите патници го киднапира ова дете ? И што е најважно, на кого воопшто може да верува?

Цена: 270 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Без излез

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-604-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Без излез”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in