Били Ајлиш

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Billie Eilish : the ultimate fan book : (100% unofficial) | Бр. на страни: 64 | Димензии: / | Корица: /

ОТКРИЈ СÈ ШТО САКАШ ДА ЗНАЕШ ЗА ЛОШАТА ДЕВОЈКА НА ПОП-МУЗИКАТА ВО ЕДНА НЕВЕРОЈАТНА КНИГА! Били Ајлиш го погоди светот на музиката како бура. Од нејзиниот уникатен звук до стилот на девојка со став, Били навистина е една и единствена. Оваа книга е спакувана со фантастични факти, одлични совети и информации. Откриј сè што те интересира за оваа музичка мегаѕвезда.

Цена: 350 ден

7 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Били Ајлиш

Категорија:
ИСБН: 978-608-259-776-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Били Ајлиш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in