Biznis etika

Автор: Dragan Lajović
Издавач: CID | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: Biznis etika | Бр. на страни: 224 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 1484 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Biznis etika

Категорија:
ИСБН: 978-86-495-0452-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Biznis etika”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in