Близнаци

Оригинален наслов: Близнаци | Бр. на страни: 248 | Димензии: 21 | Корица: мека

Близнаците се плод на една голема, но забранета љубов. Ги разделуваат од родителите, а потоа и еден од друг. Со многу тага, борба, падови, криминал - се соочуваат ликовите. Дали има надеж за позитивен пресврт - ќе откриете сами.

Цена: 300 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Близнаци

Категории: ,
ИСБН: 978-608-66484-1-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Близнаци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in