Blue Jug – print

Автор: Jelena Risteska
Издавач: Приватен принт | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Сина стомна - принт | Бр. на страни: 0 | Димензии: 42x29.5cm | Корица: /

Сина стомна, репродукција на акварел на македонската академска сликарка Јелена Ристеска. Димензии: 42х29.5 см \ Blue Jug, watercolor reproduction by the Macedonian academic painter Jelena Risteska. Dimensions: 42x29.5 cm.

Цена: 150 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Приватен принт

Report an abuse for product Blue Jug – print

Категорија:
ИСБН: 999553

Questions and Answers

You are not logged in