Blues говорница II

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2006
Оригинален наслов: Blues говорница II | Бр. на страни: 300 | Димензии: 160х160 | Корица: /

Второ, дополнето издание на Blues говорница од Игор Исаковски (фотографии, цртежи, нотни записи, поезија, итн...)

Цена: 350 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Blues говорница II

Категорија:
ИСБН: 9989-928-61-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Blues говорница II”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in