Bota (107 copë)

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Bota (107 copë) | Бр. на страни: 0 | Димензии: 370x284 | Корица: /

Nga ky edicion tashmë kanë dalë në shtyp katër tituj të ndryshëm në shqip dhe gjashtë në maqedonisht. Këto libra misteresh i ofrojnë fëmijës tuaj mundësi të zhvillojë motorikën dhe logjikën, gjithashtu ata paraqesin edhe një koncept gjeografik për të gjitha vendet në botë.

Цена: 270 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Bota (107 copë)

Категорија:
ИСБН: 978KK00598

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Bota (107 copë)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in