Bota e detit

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Bota e detit | Бр. на страни: 6 | Димензии: 215x280 | Корица: /

Seri e re magjike e librave për ngjyrosje që përfshin 4 tituj: Bota shtazore, Bota e lodrave, Bota detare dhe Kafshët nga ferma. Në secilin prej 6 vizatimeve, ngjyrosja duhet të bëhet vetëm me furçë uji. Me çdo libër për ngjyrosje, ju fitoni dhuratë një furçë uji.

Цена: 50 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Bota e detit

Категорија:
ИСБН: 978KK00592

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Bota e detit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in