Bota e farmës

Author: //
Publisher: Топер | Language: Shqip | Year: 2009
Original title: Bota e farmës | Num. of pages: 6 | Dimensions: 215x280 | Cover: /

Seri e re magjike e librave për ngjyrosje që përfshin 4 tituj: Bota shtazore, Bota e lodrave, Bota detare dhe Kafshët nga ferma. Në secilin prej 6 vizatimeve, ngjyrosja duhet të bëhet vetëm me furçë uji. Me çdo libër për ngjyrosje, ju fitoni dhuratë një furçë uji.

Price: 50 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Топер

Report an abuse for product Bota e farmës

Category:
SKU: 978KK00594

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bota e farmës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in