Bota ime e mrekullueshme e lojërave

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Bota ime e mrekullueshme e lojërave | Бр. на страни: 14 | Димензии: 165x300 | Корица: /

Gjithsej shtatë lojra për të gjithë familjen për një kënaqësi të vërtetë. Me tematikë të ndryshme, por e përbashkët për të gjithë është se mund të luajnë dy ose më shumë lojtarë duke përdorur kube dhe zhetonë që vijnë së bashku me librin.

Цена: 95 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Bota ime e mrekullueshme e lojërave

Категорија:
ИСБН: 978KK00587

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Bota ime e mrekullueshme e lojërave”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in