Бременост и нега на дете : комплетен водич од зачнувањето до шестгодишна возраст

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Gravidanza e puericultura : guida completa dal concepimento ai 6 anni | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Овој водич дава одговори на практичните барања и потреби на родителите, на нивните стравови и несигурности, а и на многубројните прашања што се појавуваат во месеците на бременоста и што стануваат почести и поконкретни во првите години на детето. помош и поткрепа за да се доживее смирено и трезвено раѓањето и растењето на своето дете.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Бременост и нега на дете : комплетен водич од зачнувањето до шестгодишна возраст

Категорија:
ИСБН: 9789989008276

1 оценка за Бременост и нега на дете : комплетен водич од зачнувањето до шестгодишна возраст

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Preubava kniga

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in