Бришан простор / Erased Spaces

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Бришан простор / Erased Spaces | Бр. на страни: 124 | Димензии: 130x200 | Корица: /

Избрана поезија од Катица Ќулавкова, на македонски и на англиски.

Цена: 240 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Бришан простор / Erased Spaces

Категорија:
ИСБН: 978-9989-59-345-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Бришан простор / Erased Spaces”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in