Budućnost menadžmenta

Автор: Bil Brin
Издавач: Mate | Јазик: Srpski | Година: 2009
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 286 | Димензии: 23 cm | Корица: /

/

Цена: 1124 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Budućnost menadžmenta

Категорија:
ИСБН: 978-953-246-0735

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Budućnost menadžmenta”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in