Бугарија и македонското прашање : причините за Балканските војни

Издавач: Ад Вербум | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: БЪлгария и македонскиятЪ вЪпросЪ : причинитě на Балканскитě войни | Бр. на страни: 114 | Димензии: 140х200 мм | Корица: /

/

Цена: 350 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Ад Вербум

Report an abuse for product Бугарија и македонското прашање : причините за Балканските војни

Категорија:
ИСБН: ISBN 978-608-4759-05-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Бугарија и македонското прашање : причините за Балканските војни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in