Буквар на калории

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Буквар на калории | Бр. на страни: 111 | Димензии: 100x200 | Корица: тврда

За повеќе од 1000 вредности речникот на калории е незаменливо помагало за сите што сакаат да ослабат и за оние што сакаат да се здебелат. Податоците за хранливите вредности се прегледно поделени во 11 групи. Оваа книга дава совети и идеи за правилна исхрана.

Цена: 126 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Буквар на калории

Категорија:
ИСБН: 978KK00183

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Буквар на калории”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in