Чистач или крив правец 2

Издавач: ДИТАС | Јазик: Македонски | Година: 1998
Оригинален наслов: Чистач или крив правец 2 | Бр. на страни: 190 | Димензии: 20 | Корица: мека

Гледајќи од страна, на човека му се чинат овие дејанија многу мистериозни, нестварни. А се е толку едноставно. Се се врти околу парите и сексот. Тие ги формираат владите и политиките./
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 315 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач ДИТАС

Report an abuse for product Чистач или крив правец 2

Категорија:
ИСБН: 9989992037

1 оценка за Чистач или крив правец 2

  1. Rated 5 out of 5

    Лидија Јовановска (верификуван корисник)

    Крив правец 1 ја имам прочитано пред многу години,ја фотокопиравме оти не можеше никако да се најде.Тогаш се слушаше муабет дека никој не му се нафаќал на авторот да му ја објави.Тогашното време,политиката,сексот,и се што е поврзано со неа беше претставено како реална работа која сите ја согледувавме,и ги препознававме во ликовите но не смеевме да кажеме дека ги не подсетуваат на некого.Бескрајно се израдував кога прочитав дека конечно се нашол некој паметен кој ќе ја испечати Крив правец 2!!!!Ви ја препорачувам од срце,ќе ве остави фасцинирани од точната поставеност на работите денес,исто како и мене некогаш Крив правец 1!!!!!!!

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in