Човекот од маглата

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: La ragazza nella nebbia | Бр. на страни: 298 | Димензии: 20 | Корица: /

Ноќта во која се се промени  засекогаш беше ладна и магличава, во гратчето скриено меѓу сенките на Алпите. Можеби токму поради таа магла автомобилот на специјалниот агент слета од патот. Тој е во шок - не се сеќава зошто е тука каде што е, ниту пак, како стасал дотаму. Сепак, едно е сигурно: требаше да биде на некое друго место, далеку одовде...
Рангирано 5 од 5 според 3 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 449 ден 390 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Човекот од маглата

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0535-6

3 оценки за Човекот од маглата

 1. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Odlicen psiholoski triler, preporacuvam 🙂

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in