• Не можете да додадете "Лет над облаците" во кошничката затоа што производот го немаме на залиха.

Човек во лавиринтот

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: L'uomo del labirinto | Бр. на страни: 325 | Димензии: 21 | Корица: мека

Бран од необична горештина ги присилува сите да го променат својот начин на живеење, сега само во мракот е можно да се работи, да се движи и да се преживее. Едно ладно февруарско утро е обичен ден за сите, освен за тринаесетгодишната Саманта Андрети. Возбудена дека конечно ќе разговара со својата симпатија, таа се упатува кон училишниот двор и застанува пред еден автомобил, за последен пат да го провери својот изглед. Внатре во мракот, таа здогледува зајак со големина на човек и со очи во облик на срце. Привлечена од судбината и изненадена од глетката пред себе, таа во прво време не чувствува страв кога зајакот ја вовлекува во автомобилот и не е свесна дека многу години подоцна, повторно ќе го види својот лик во огледало.

Цена: 500 ден 380 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Човек во лавиринтот

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0659-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Човек во лавиринтот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in