Чудата на светот

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Wonders of the world | Бр. на страни: 61 | Димензии: 28 | Корица: /

Поделена во три поглавја; 1: Седумте чуда на античкиот свет, 2: Чуда во светот, 3: Чудата во современиот свет, изобилува со многу колор фотографии. Книгава претставува богатство за Вашата библиотека.

Цена: 395 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Чудата на светот

Категорија:
ИСБН: 978-9989-30-890-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Чудата на светот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in