Чудниот случај на тирамису

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: 0 | Бр. на страни: 126 | Димензии: 12x18.5 | Корица: мека

Сите згоди и незгоди на Денот на вљубените се главната инспирација на познатиот глушец новинар, Џеронимо Стилтон, од Глувчево. Џеронимо во својот нов роман го открива рецептот на најсовршеното ТИРАМИСУ. 

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Чудниот случај на тирамису

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-727-8

Questions and Answers

You are not logged in