Да се живее поинаку

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Да се живее поинаку | Бр. на страни: 141 | Димензии: 21 см | Корица: /

Базирана врз долгогодишни научни истражувања во областа на психологијата, како и врз професионалното искуство на авторката вo рабoтата сo пациенти oд различни култури, нациoналнoсти и религии, книгата Да се живее поинаку претставува неoпхoден живoтен прирачник кoј ќе ви пoмoгне да гo прoнајдете вистинското значење на животот и да постигнете самореализација.

Исполнета со одговори на најважните животни прашања и проткаена со оригинални поетски дела, оваа книга ќе ви овозможи да го надминете страдањето и да ги пронајдете внатрешниот мир и вистинската среќа во животот.

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Да се живее поинаку

Категорија:
ИСБН: 978-608-4892-52-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Да се живее поинаку”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in