Дали ме чекаш?

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Дали ме чекаш? | Бр. на страни: 309 | Димензии: 100x200 | Корица: /

Еден единствен потег беше доволен да смени се. Кој никогаш не мечтаел да се врати во тој одлучувачки миг каде среќата беше возможна?? Сан Франциско. Младиот лекар Елиот никогаш не се помири со исчезнувањето на Илејна, жената што ја сакаше, која умре пред триесет години. Еден ден, под специфични околности, тој е одведен назад и се сретнува со еден млад човек, кој беше, од времето од пред триедет години. Тој се врати во одлучувачкиот миг, каде со еден негов потег можеше да ја спаси Илејна. Едно запрепастувачко соочување во четири очи. Една потресна љубовна приказна . Една неизвесност, напнатост да ти го запре здивот. Гијом Мисо има 36 години . Својот огромен успех го постигна со романот ,, А потоа...” кој е преведен на дванаесет светски јазици и послужи како основа за сценарио на филм. Својот успех во потрди и со успехот на романот ,,Спаси ме “. Денес, Гијом Мисо е еден од најомилените францусли автори кај широката читателска публика.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(8 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Дали ме чекаш?

Категорија:
ИСБН: 978KK00327

8 оценки за Дали ме чекаш?

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Odlicno, me motivira i mi go olesnuva izborot · Like

 2. Rated 5 out of 5

  Magdalena Dimeska (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Najdobar avtor !

 5. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Preubava

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in