Декорација со собни растенија

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Декорација со собни растенија | Бр. на страни: 47 | Димензии: 230x270 | Корица: /

Корисни совети за креирање градинарски амбиент во вашиот дом. Со помош на овој прирачник ќе научите како правилно да се одржат вашите терариуми во кој било период од годината. Запознајте и научете кои се адекватните растенија за секој агол од вашиот дом.

Цена: 179 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Декорација со собни растенија

Категорија:
ИСБН: 978KK00185

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Декорација со собни растенија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in