Desperation

Автор: Stephen King
Издавач: Hodder | Јазик: English | Година: 2011
Оригинален наслов: Desperation | Бр. на страни: 720 | Димензии: / | Корица: /

/

Цена: 599 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Desperation

Категорија:
ИСБН: 9781444707830

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Desperation”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in